Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Chcete zhubnout a nebaví vás nesmyslné diety?

          My vám poradíme a po celou dobu hubnutí budeme s vámi v kontaktu!

          Naše poradenské centrum je zaměřeno na oblast zdravého životního

          stylu tzv.Wellness,  nabízené produkty jsou 100% na přírodní bázi. 

          Našich programů využilo již několik tisíc spokojených klientů

          se skvělými výsledky! 

          Navrhneme vám programy, které vám pomohou zdravě zhubnout 

          a váhu si trvale udržet!
___________________________________________________________________

Co to je Wellness

    V současné době se dostává do popředí  nový trend, který se jmenuje Wellness. Mluví se dokonce o tzv. Wellness revoluci. Jedná se o nové odvětví, které se zabývá čistě péčí o člověka a o jeho fyzické i dušení zdraví.


    Zahrnuje v sobě čtyři hlavní oblasti:

    1. kontrola váhy

    2. optimální výživa

    3. fitness - pohyb

    4. kontrola stresu

    Cílem tohoto oboru je pomoci lidem v dnešním moderním světě najít cestu ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu. V první řadě tak, aby se člověk cítil dobře a dále tak, aby co nejvíce zabránil procesu stárnutí. Stárnutí se nevyhneme nikdo, ale co je důležité nemusíme to na sobě pociťovat a nemusí to na nás být vidět.

    Co tedy způsobuje to, že se cítíme unaveni, trápíme se nemocemi a pociťujeme známky stárnutí? Odpověď najdeme právě ve čtyřech částech Wellness. Ještě před dvaceti lety jsme věřili tomu, že naše zdraví a délka života jsou ovlivněny především genetikou a že se tedy s předpoklady k jejich vývoji již rodíme a můžeme je sami ovlivnit jen částečně. Poslední studie naopak ukazují, že z 80% můžeme své zdraví ovlivnit právě způsobem našeho života a správnou životosprávou.Konkrétně co se týká přímo výživy, je vědecky dokázáno, že nejen zpomalí proces stárnutí a pomůže lidem kontrolovat svou váhu na celý život, ale také předchází nemocem.

    Wellness se stává moderním trendem, který se postupně stane nedílnou součástí života všech, kterým záleží na tom, aby se cítili dobře nejenom dnes, ale také až jim bude padesát, šedesát, sedmdesát či více let. Je to obor pro lidi, kteří si uvědomují, že se o sebe musí celý život starat tak, aby později mohli užívat svého života naplno a nebýt závislí na péči doktorů.
________________________________________________________________

Proč je protein důležitý

Dostatečný příjem proteinů (a "dobrých" uhlovodanů) je pro zdravé hubnutí pomocí našeho programu důležitý. Jestliže budete dostávat dostatek proteinů s ohledem na vaše pohlaví a tělesný typ, může vám to pomoci zhubnout a novou váhu si udržet.

Proteiny pomáhají regulovat hlad, což usnadňuje hubnutí. Rovněž pomáhají tvorbě a udržování svalů. Čím více svalů máte, tím vyšší je vaše metabolická míra a tím rychleji spálíte nechtěná kila.

Více se dozvíte na našich dalších internetových stránkách. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář